Агентство домашнього персоналу "Ваша Няня"

Кваліфікований домашній персонал дає можливість нашим клієнтам знайти необхідне відчуття упевненості і задоволеності, налагодити свій побут, повноцінно відпочити, а також зосередиться на робочих моментах. Персонал кадрового агентства з підбору домашнього персоналу «Ваша няня» регулярно проходить спеціальні тренінги з гігієни, адаптації в сім'ї, техніці безпеки і багато чому іншому. А особлива увага приділяється психологічної та професійної підготовці. Тому клієнти нашого агентства домашнього персоналу завжди залишаються задоволені нашою співпрацею.

Агентство домашнього персоналу «Ваша няня» успішно працює починаючи з 2003 року. Весь цей час ми прагнемо до того, щоб наша допомога була не тільки своєчасної, а й затребуваною. Ми здійснюємо пошук домашнього персоналу з максимальним відповідністю вимогам клієнтів. Відповідно замовник отримує рекомендації найбільш прийнятних кадрів з подальшою можливістю вибрати задовольняє його варіант.

Агенство "Ваша Няня" входить в Асоціацію агентств домашнього персоналу України

Який домашній персонал ми пропонуємо:

Як відбувається процес підбору персоналу для дому?

 

Наше агентство з підбору домашнього персоналу «Ваша няня» ретельно здійснює відбір кандидатів і відповідає за кожного співробітника своєю репутацією. Адже будинок - це те місце, де кожна людина повинна відчувати себе комфортно, а завдання створення затишку знаходиться в сфері нашої компетентності. Тому перш, ніж рекомендувати претендента на роботу, ми обов'язково виконуємо перевірку:

  •              Професійних навичок;
  •              Особистих документів;
  •              Місця прописки;
  •              Наявності медичних довідок;
  •              Наявність рекомендацій.

Також можливе проведення додаткових перевірок за бажанням замовника, наприклад, перевірки у МВС, справжності диплома або прихованої перевірки професійних умінь.

Принцип роботи агентства домашнього персоналу

Робота нашого професійного кадрового агентства здійснюється наступним чином:

  •              Менеджер попередньо зв'язується із замовником і уточнює такі деталі роботи, як: умови праці, графік, обов'язкові вимоги, оплата та інші.
  •              Відбувається підбір персоналу для дому за зазначеними критеріями і надається кілька анкет кандидатів для подальшого розгляду клієнтом.
  •              Заданої кандидату призначається співбесіду.
  •              Складається договір між працівником і клієнтом агентства.

Наші клієнти є найбільш вимогливими замовниками, тому ми враховуємо всі їхні побажання і гарантуємо високу якість послуг. Ви можете бути впевнені, що у ваші родини прийдуть висококваліфіковані фахівці, які точно знають свої обов'язки, з якими в будинку запановує спокій і затишок.

 

Контакти агентства

 
Пошук роботи: (098) 640-69-09
 
Адреса: Україна, Київ, вул. Хрещатик 7/11, 6 поверх, оф 636
 
Як нас знайти: Ми знаходимося в 1 хвилині від м.Майдан Незалежності.
 
Пошта: info@vnanny.com.ua
Skype: v-nanny
 
Замовлення персоналу:
(067) 327-78-11